Svet-Stranek.cz
Čokoli

Počínaje dnem 12.8. 2020, se začala psát nová historie kapely Čokoli.:Čokoli je možné.....

Počínaje dnem 12.8. 2020, se začala psát nová historie kapely Čokoli.

Něco málo o kapele :

Naše tvůrčí spojenectví vzniklo někdy na jaře 2015 (zde se názory liší podobně jako u vzniku křesťanství a přesné datum není známo). Každopádně první veřejné vystoupení proběhlo v červnu 2015 a od té doby jsme pojali hudební scénu za svou právoplatnou milenku.

Kapela Čokoli je hudební uskupení, žánrově nijak striktně vyhraněné. Hrajeme to, co máme rádi a věříme, že radost, kterou z toho máme, pak dokážeme předat i publiku, což je pro nás zároveň tou největší odměnou.

Čokoli má v současné době 6 členů. Na baskytaru hraje Zbyněk Trutnovský, na kytaru Honza Forst, druhou kytaru hýčká Pavel Mundl, cajon a foukací harmoniky ovládá Martin Cimfe, zpíváme téměř úplně všichni, ale nejčastěji Monika Lebedinská a Šárka Vávrová, která k tomu navíc vládne flétnám a drobným rytmickým nástrojům. Název Čokoli vznikl tak nějak samovolně a vžil se dřív, než jsme stihli vymyslet něco smysluplnějšího. Původně šlo o "přeřek" slova v jedné z písní, ale zároveň český překlad slovenského čokoli dost dobře vystihuje i příznačnou pestrost našeho repertoáru.
návštěvníků stránky
celkem28 830
tento týden15
dnes9